Дрекслер/Олајвон Хјустон Ракети автограмираше 16x20 црвена jsy Фото- JSA W *Сребрена - Автограмирана НБА фотографии

Дрекслер/Олајвон Хјустон Ракети автограмираше 16x20 црвена jsy Фото- JSA W *Сребрена - Автограмирана НБА фотографии

Достапно за вашата нарачка
DEN 6159.84
Залиха:

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани НБА фотографии. Drexler/Olajuwon Houston Rockets автограмираше 16x20 Red JSY Photo- Jsa W *сребро ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограмот нема да биде вклучен меморија. Меморијалии на ракетите во Хјустон.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата