Дрвени велигденски џуџести украси за украси за велигденски украси за десктоп Божиќни куки за Божиќни топка

Дрвени велигденски џуџести украси за украси за велигденски украси за десктоп Божиќни куки за Божиќни топка

Достапно за вашата нарачка
DEN 1316.80
Залиха:

Овие украси се изработени од природно дрво, со мазна површина, без закопчиња, лесни и издржливи и имаат празнична атмосфера. Овие велигденски приврзоци се погодни за забави, велигденски украси, украси за забави, табели за роденденски банкет и може да се користат и како занаети, белешки, хартиени клипови, бутици, додатоци, велигденски украси во шиење работи, свадби и други вкусови. Дрвени велигденски џуџести украси украси за украси за велигденски десктоп украси Божиќни топка кукаматеријал : Големина на дрво : 17x8x1cm Боја : Пинк сина пакет вклучувајќи : 1 парчиња Велигденски украси Забелешка : Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете мерење девијација од 1-2cm. Можете на тоа, или можете да ја користите вашата имагинација и креативност сами за да ги направите и да прикажете велигденски украси, обезбедувајќи повеќе избори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата