Дрвени закачалки од ЕДЕРГО 30 пакувања, тенки закачалки дрво со ленти за панталони што не се лизгаат, мазна завршница дрвени костуми, орев, орев

Дрвени закачалки од ЕДЕРГО 30 пакувања, тенки закачалки дрво со ленти за панталони што не се лизгаат, мазна завршница дрвени

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Рачно полирана мазна површина и ергономски дизајн на рамото : со занает со двојно рачно печење без закопување, површината на закачалки од дрвена облека станува мазна и ја штити облеката од грицкање. Не е лесно скршено : Направено од цврсто дрво, може да држи до 11 фунти. Димензии 17 "x 8. Закани за заштеда на простор за заштеда на простор : Дебелина од 0,4 "Тенок дрвени закачалки за облека со силна пантолона лента му овозможува да виси палто и пантоло Исто време, не само што изгледа елегантно, туку помага и да го зголемите вашиот простор за плакари. Совршена форма на изрез и 360 степени на вртење на кука : Изреки од двете страни на рамената на закачалките од дрвен палто може да се користат за да ги обесат врвовите на резервоарот, фустаните, градниците итн. мода до вашиот плакар. Облека од прицврстување. Не е лесно скршено : Направено од цврсто дрво, може да држи до 11 фунти. мода до вашиот плакар. Контурирана линија на рамената на закачалките за плакарот за плакарот, му помага на облеката да остане во оригинална форма, одржувајќи го рамото без испакнатини. Тие не се слаби кога висат облеката на тешката должност. Тенки закачалки од дрво со силна пантолона, закачалки за панталони, кошула, јакна, панталона, фустан и сл.Безбедни и миризливи облоги дрвени закачалки : покриени со еко-пријателска боја без никаков непријатен мирис. Тие не се слаби кога висат облеката на тешката должност. Силен во градежништвото за да виси тешки зимски облеки како палта, костуми и јакни. Што е повеќе, можете да висат или да земате облека под кој било агол во плакарот со 360- Дизајн на борба против кука за вртење на кука. двете странични рамења.3" x 0,4 "закачалки од костум од дрво, спакувани во тврда кутија за да се спречи кршење за време на породувањето! Одговори на вас во рок од 24 часа. Овие закачалки од дрво се доволно силни за да ги држат вашите зимски палта. Тенките дрвени закачалки можат да се користат за безбедно да ги обесат врвовите на резервоарот, фустаните, градниците, капи, ремени, ноќни куќи, шалови и здолништа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата