држач За Безбедносна Камера uxcell, Држач За Монтирање На Таванот На Железен Ѕид 108mmx108mm За Систем За Домашен Надзор НА ВИДЕО НАДЗОР

држач За Безбедносна Камера uxcell, Држач За Монтирање На Таванот На Железен Ѕид 108mmx108mm За Систем За Домашен Надзор НА

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Материјал : Железо. Вкупна Големина : 108ммх108ммх41, 5мм / 4,25 инчи х 4,25 инчи х 1,63 инчи (Л*В*Ч). Дијаметар На Дупката за монтирање : 16ммх4мм / 0,63 инчи х 0,16 инчи (Л*В). Растојание На Дупката за монтирање : 80мм / 3,15 инчи. Дијаметар на стегачот : 47мм / 1,85 инчи. Погоден за инсталација на врвот, ѕидот и таванот. Тоа може да се користи за повеќето универзални купола камери. Директна монтажа на таванот, лесна за инсталирање, стабилна и издржлива, не е лесна за бледнеење, не е лесна за деформација. Овој држач за монтирање на ѕид обезбедува одлична заштита, а исто така е цврст и издржлив. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете дали големината на држачот е соодветна за вашиот фотоапарат пред да нарачате. Вкупна Големина : 108ммх108ммх41, 5мм / 4,25 инчи х 4,25 инчи х 1,63 инчи (Л*В*Ч); Дијаметар На Дупката За Монтирање : 16ммх4мм / 0,63 инчи х 0,16 инчи (Л*В); Растојание На Дупката За Монтирање : 80мм / 3,15 инчи; Дијаметар На Стегачот : 47мм / 1,85 инчи. Погоден за инсталација на врвот и таванот. Тоа може да се користи за повеќето универзални купола камери. Директна монтажа на таванот, лесна за инсталирање, стабилна и издржлива, не е лесна за бледнеење, не е лесна за деформација. Овој држач за монтирање на ѕид обезбедува одлична заштита, а исто така е цврст и издржлив. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете дали големината на држачот е соодветна за вашиот фотоапарат пред да нарачате. Вкупна Големина : 108ммх108ммх41, 5мм / 4,25 инчи х 4,25 инчи х 1,63 инчи (Л*В*Ч); Дијаметар На Дупката За Монтирање : 16ммх4мм / 0,63 инчи х 0,16 инчи (Л*В); Растојание На Дупката За Монтирање : 80мм / 3,15 инчи; Дијаметар На Стегачот : 47мм / 1,85 инчи. Погоден за инсталација на врвот и таванот. Тоа може да се користи за повеќето универзални купола камери. Директна монтажа на таванот, лесна за инсталирање, стабилна и издржлива, не е лесна за бледнеење, не е лесна за деформација. Овој држач за монтирање на ѕид обезбедува одлична заштита, а исто така е цврст и издржлив. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете дали големината на држачот е соодветна за вашиот фотоапарат пред да нарачате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата