Држач за чаша од не'рѓосувачки челик, куки за држачи за кафе, кафе-садови за садови за кујни за кујнски ресторан канцелариски бројач на таблети Б L27 × W18 × H30cm

Држач за чаша од не'рѓосувачки челик, куки за држачи за кафе, кафе-садови за садови за кујни за кујнски ресторан канцелариски

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Заштеда на простор : Максимизирајте ја употребата на вертикален простор за работна површина. Екстремно цврст и стабилен држач за чаши за кафе ви овозможува да закачите 6 квадратни или тркалезни чаши. Полката на основата може да се искористи за поставување садови и котелки, итн. Отпорен на корозија, здрав и преносен. Ретро декорација : Едноставен и стилски дизајн изгледа хармонично во вашата позадина, елегантен украс на уметници на вашата маса. (Нема вклучени чаши/чаши или лажици на еспресо). Лесно за чистење : Донесете ја фармата, селска шик или рустикален изглед во вашата кујна, ставете го на шанкот во близина на кафето или чајната станица, и ако е валкано со вода, избришете ја со влажна крпа или сунѓер. Гаранција по продажбата : Ветуваме дека ќе ви обезбедиме 100% задоволителни производи и услуги. Ние ќе ви обезбедиме услуга без загриженост!. Нашите декоративни лавици за прикажување се совршени за прикажување или сушење на вашата омилена серија на кригла на невиден начин. Одлично за забавни гости. Многу удобен и лесен за употреба. Елегантниот дизајн зафаќа мал простор на countertop или маса, додавајќи допир на боја. Држачот на чашата ќе додаде елеганција и функционалност во вашата кујна или трпезарија. Поставете го во кујната и ќе висат чиста кригла/стакло/шише за бебиња, долната полица може да држи плочи, садови, итн., Што е погодно и хигиенско. Во дневната соба, едноставен и стилски, држачот на чашата има добар декоративен ефект. Спецификација : Материјал : Големина на не'рѓосувачки челик : 27x18x30cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата