Држач за електрична четка за заби со 1 слот за стоење на полнење, 1 штанд за четки за заби и 4 штандови на главата на четката за заби + 4 парчиња четка за заби за четка за

Држач за електрична четка за заби со 1 слот за стоење на полнење, 1 штанд за четки за заби и 4 штандови на главата на четката

Достапно за вашата нарачка
DEN 127.84
Залиха:

Овој држач за четкичка за заби е дизајниран за орална Б електрична четка за заби, помага да ги одржувате четката за заби и четката за заби заедно, хигиенски и уредни во вашата бања. Покривот за главата на четката за заби се вклопува безбедно и цврсто на главите на четката за заби со орална-Б, и помага да ги задржите главите на четката од прашина и бактерии. Четирите капаци на главата на четката за заби имаат различни бои, различни членови на семејството можат да изберат различна боја, да избегнуваат какво било вкрстено загадување со други глави на четки. Држачот на четката за заби и капаците на главата на четката се изработени од пластични материјали за безбедност на храна, нема да биде штетно за вашето здравје. Пакетот вклучува : 1x држач за електрична четка за заби, капаци за глави за четки за заби од 4 x. Овој држач за четкичка за заби е дизајниран за орална Б електрична четка за заби, помага да ги одржувате четката за заби и четката за заби заедно, хигиенски и уредни во вашата бања. Покривот за главата на четката за заби се вклопува безбедно и цврсто на главите на четката за заби со орална-Б, и помага да ги задржите главите на четката од прашина и бактерии. Четирите капаци на главата на четката за заби имаат различни бои, различни членови на семејството можат да изберат различна боја, да избегнуваат какво било вкрстено загадување со други глави на четки. Држачот на четката за заби и капаците на главата на четката се изработени од пластични материјали за безбедност на храна, нема да биде штетно за вашето здравје. Пакетот вклучува : 1x држач за електрична четка за заби, капаци за глави за четки за заби од 4 x. Спецификации на производот : Боја : бела, сина, зелена, розова и транспарентна. Материјал : Пластични материјали безбедни за храна. Тежина : 40g. Електричен држач за четки за заби Големина на држачот : 17x 8,4x 3,6 см. Глави за четкичка за заби Глави за покривање на прашина Големина на капакот : 6,3 x 1,8 x 2cm. Пакет вклучуваат : 1x држач за четки за заби, 4 x четки за заби глави капаци за заштита од прашина. Забелешка : Само држачот за електрична четка за заби и 4 парчиња четка за четки за заби во пакетот. Не се вклучени електрични четки за заби и четки за заби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата