Држач за хартија XJJZS- wallиден држач за тоалетна хартија Организатор за жица, месинг сапун за туширање за бања, кади

Држач за хартија XJJZS- wallиден држач за тоалетна хартија Организатор за жица, месинг сапун за туширање за бања, кади

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

★ Цврста конструкција на месинг за издржливост, а не 'рѓа, обезбедувајќи квалитет и долговечност. ★ Совршена колекција ролни за хартија за бања, ткиво на лицето, сапун, тоалети и така натаму. ★ Basherид монтирана корпа за тоалетна хартија за да заштедите простор, одржувајте ја бањата во ред. Вклучени се монтирање на завртки, комплетни делови и сите инсталирани фитинзи. ★ Може да се користи во спална соба, кујна, бања, тоалет, кујна, дневна соба итн. ★ Цврста конструкција на месинг за издржливост, а не 'рѓа, обезбедување на квалитет и долговечност. ★ Совршена колекција ролни за хартија за бања, ткиво на лицето, сапун, тоалети и така натаму. ★ Basherид монтирана корпа за тоалетна хартија за да заштедите простор, одржувајте ја бањата во ред. Вклучени се монтирање на завртки, комплетни делови и сите инсталирани фитинзи. ★ Може да се користи во спална соба, кујна, бања, тоалет, кујна, дневна соба итн. Име на ставка : држач за ролна за тоалети : месинг : 13,5 × 9,5 cmcolor : Ретро месинг од месинг : Околу 650 g по пакувањето : Дрижење за : Кујна, трпезарија Табела, хотел, ресторан, канцелариски месинг конструкција за издржливост, а не 'рѓа, обезбедување на квалитет и долговечност. Ред. Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата