Држач за хартија за хартија SCDZS-не'рѓосувачки челик, држач за хартиена хартија за хартија, диспензери-пондерирана, издржлива, издржлива, отпорна на 'рѓа

Држач за хартија за хартија SCDZS-не'рѓосувачки челик, држач за хартиена хартија за хартија, диспензери-пондерирана, издржлива,

Достапно за вашата нарачка
DEN 3793.12
Залиха:

★ Направено од 304 не'рѓосувачки челик, овој држач за хартиени крпи е водоотпорен и отпорен на влага, едноставен и елегантен и издржлив. ★ Дизајнот е едноставен и дарежлив, стабилен и густ, а површината е светла и мазна, и е мазна и мазна без да ја повреди раката. ★ Идеално за складирање на табелата, лесно е да се пристапи до хартиени крпи кога е потребно, додека ги одржувате уредни и уредни, а кујната е чиста и уредна. ★ Совршен подарок, ова е совршен подарок за пријателите и семејството, да се донесе совршено визуелно уживање во домашната декорација. ★ Големина на производот : 14см × 29,8 см. Чувајте ги и дистрибуирајте wallsидови, ормани, ормани и врати за да заштедите простор за работа. Име на продукција : држач за хартија за пешкири Големина : 14см × 29.8cmproduct Материјал : 304 Не'рѓосувачки челик Производ Боја : Метод на белансталација : Метод на инсталација без удар : За кујната, дневната соба, дневната соба, дневната соба, дневната соба, дневната соба, дневната соба, дневната соба, дневната соба, дневната соба, дневната соба, дневната соба : Спална соба, трпезарија, бања, хотел, бања, канцеларија, итн. Несакан челик е водоотпорен, отпорен на 'рѓа и гребење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата