Држач за картички за мобилни телефони Arlgseln Neoprene 6 картички лепило мини безбедна лична карта за лична карта за џебни чанти на паметен телефон за iPhone 13 Pro Max/12/11/XR, Samsung S2

Држач за картички за мобилни телефони Arlgseln Neoprene 6 картички лепило мини безбедна лична карта за лична карта за џебни

Достапно за вашата нарачка
DEN 104.00
Залиха:

* Силна еластичност, може префектот да ги држи 6 -те картички во џебот на паричникот. што е повеќе, тоа е повеќе, тоа Може да се држи директно до вашиот телефонски случај, тоа е толку тенок и компактен, удобно чувство на рака. Безбедна леплива лента, секој лепак за лепак на паричникот користи поддржувачка лента за лепило од 3 метри за силно, цврсто, долготрајно задржување. што е повеќе, тоа е повеќе, тоа Може да се држи директно до вашиот телефонски случај, тоа е толку тенок и компактен, удобно чувство на рака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата