Држач За Крпи Решетка За Крпи Монтиран На Ѕид Декор За Бања Наметка За Капут Облека Светилник За Бања Закачалка За Крпи Организатор За Складирање

Држач За Крпи Решетка За Крпи Монтиран На Ѕид Декор За Бања Наметка За Капут Облека Светилник За Бања Закачалка За Крпи Организатор

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.68
Залиха:

●Држете до 4,4 килограми ● - вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали предмети. ●РАБОТИ на РАЗЛИЧНИ МАЗНИ ПОВРШИНИ q - лепливи ѕидни закачалки работат на различни мазни површини, вклучувајќи насликани ѕидови, готово дрво, насликани бетонски блокови од гареж, ламинат, стакло, метал и плочки. ● ЛЕСЕН за УПОТРЕБА - не се потребни алатки. Лесно користете без клинци, завртки или оштетување на дупчење дупки. Само излупете го задниот филм и залепете го. Препорачуваме да го користите 3-4 часа по вметнувањето. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ КУКИ-овие силни куки можат да ги користат како ѕидни куки, куки за крпи, закачалки за фрижидер, куки за слики, закачалки за чорапи за камини итн. Задоволете Ги Сите Ваши Потреби. Не заборавајте да го купите ОВА КАКО СОВРШЕН ПОДАРОК за вашето семејство и пријатели. ●ПО ГАРАНЦИЈА за ПРОДАЖБА-ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на нашите услуги за континуирано подобрување на задоволството на клиентите. Ние сме убедени во нашите самолепливи производи за куки. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас,. "Боја : Уникатна шема отпечатена во Внатрешноста На мазната Површина На огледалото Капацитет На Тежина : Материјал од 4,4 фунти : Количина На Пакет Од Нерѓосувачки Челик : 1 х Големи Ѕидни Куки Со четири Мали куки Универзален Дизајн : Може Да се користи На Сите Чисти И Рамни површини во затворени простории и на отворено, Надворешна винилна обвивка/Решетка, Внатрешен Двор Дрвен Мебел, Скари Во Дворот, Павилјонски Светла, Виси Декорација на Тремот итн. Како да го инсталирате : 1. Исчистете ја и целосно исушете ја површината 2. Излупете го капакот на леплива лента. 3. Залепете на која било мазна површина и цврсто притиснете ја за да ги отстраните меурчињата. 4. Се препорачува да се остави 3-4 часа пред закачување на која било ставка за да се осигура дека производот е зацврстен и фиксиран. Забелешка : Иако нашата самолеплива кука има добар вискозитет, не се препорачува да висат скапи и кревки артикли за да се обезбеди безбедност бидејќи вискозноста е поврзана со површината на објектот на кој се прицврстува.".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата