Држач за монтирање на магнетски телефонски автомобили за воздушен отвор за проветрување и држач за прстен од 360 степени

Држач за монтирање на магнетски телефонски автомобили за воздушен отвор за проветрување и држач за прстен од 360 степени

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Со надградени моќни N52 неодимиумски магнети, Syncwire Mount Mount Mount обезбедете безбеден зафат на вашите паметни телефони на i Phone или Android. Со цврст спој на метална топка, можете да го ротирате вашиот паметен телефон или да го вртите вашиот дисплеј на претпочитаната позиција како што сакате. Карактеристики на ултра-терен дизајн (дебелина од 0,014 инчи). Направено од висококвалитетна легура на цинк и метална плоча, држачот на телефонскиот прстен за синхронизација може да се пофали со незаменлива издржливост за да остане недопрена дури и при спуштање несреќи. Технологијата на вакуум јонски позлата го прави држачот на телефонот 5 пати поотпорен на бледнее во боја отколку традиционалните водни електропласирања. Рабовите на зафатот на прстенот се внимателно полирани за да ги заштитат прстите. Со ултра-силна лепила за лепило од 3М VHB, овој зафат на прстенот за прсти може да го закачи вашиот паметен телефон цврсто (издржи тест за гравитација од 5 килограми) за случајни капки и лизгања. 3м подлогата може да се нанесе на најзначајни површини, вклучувајќи пластика, метал и TPU. [Забелешка : подлогата од 3М не работи со силиконски случај, кожа или ткаенина.]. Држачот на телефонот Syncwire е ротирачки 360 ° и 180 ° преклопување, така што ќе можете да го поставите вашиот телефон под вашиот најдобар агол на гледање во секое време. Овој зафат на прстенот е тестиран за да издржи 6000 пати на преклопување без да се изгуби. Металната плоча е совршен натпревар за магнетна монтажа на автомобили. Со надградени моќни N52 неодимиумски магнети, Syncwire Mount Mount Mount обезбедете безбеден зафат на вашите паметни телефони на i Phone или Android. Со цврст спој на метална топка, можете да го ротирате вашиот паметен телефон или да го вртите вашиот дисплеј на претпочитаната позиција како што сакате. Карактеристики на ултра-терен дизајн (дебелина од 0,014 инчи). Направено од висококвалитетна легура на цинк и метална плоча, држачот на телефонскиот прстен за синхронизација може да се пофали со незаменлива издржливост за да остане недопрена дури и при спуштање несреќи. Технологијата на вакуум јонски позлата го прави држачот на телефонот 5 пати поотпорен на бледнее во боја отколку традиционалните водни електропласирања. Рабовите на зафатот на прстенот се внимателно полирани за да ги заштитат прстите. Со ултра-силна лепила за лепило од 3М VHB, овој зафат на прстенот за прсти може да го закачи вашиот паметен телефон цврсто (издржи тест за гравитација од 5 килограми) за случајни капки и лизгања. 3м подлогата може да се нанесе на најзначајни површини, вклучувајќи пластика, метал и TPU. [Забелешка : подлогата од 3М не работи со силиконски случај, кожа или ткаенина.]. Држачот на телефонот Syncwire е ротирачки 360 ° и 180 ° преклопување, така што ќе можете да го поставите вашиот телефон под вашиот најдобар агол на гледање во секое време. Овој зафат на прстенот е тестиран за да издржи 6000 пати на преклопување без да се изгуби. Металната плоча е совршен натпревар за магнетна монтажа на автомобили. Држачот на прстенот за телефон Syncwire е магнетски компатибилен и совршено работи со држачот на магнетски телефонски автомобили.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата