Држач За Везена Кутија За ТКИВО, Класична, Минималистичка И Издржлива Дрвена Кутија За Ткиво, Врвен Квалитет На Везено Ткиво Со Лесно Полнење, Држач За Кутија За Пра

Држач За Везена Кутија За ТКИВО, Класична, Минималистичка И Издржлива Дрвена Кутија За Ткиво, Врвен Квалитет На Везено Ткиво

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.84
Залиха:

Рафиниран везен дрвен држач за ткиво за зачинување на вашиот домашен декор. Кутија со ткива со стандардна големина се вклопува во центарот, како и магацинот на поединечни ткива или салфетки. Убава запалена завршница од дрво. Поради рачно изработената природа, бојата на финишот може малку да варира. Приближни Димензии (во инчи) : Надворешност - 9 L X 5 W X 3 H; Внатрешност – 8,2 L X 4 W X 2,5 H. Донесете гроздобер софистицираност на вашите ткива и салфетки со овој дрвен диспензер. Со вкусна запалена дрвена надворешност, едноставно дизајнирана и внимателно изработена рачно, вашите ткива стануваат корисни и декоративни. Поставете ја оваа кутија на маси во бањи, спални соби и многу повеќе за да ги држите ткивата и салфетките при рака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата