Држачи за капаци на сано тенџере, Организатор на решетката Организатор на капакот на капакот за кабинет, решетката за печење, кујнски кујнски садови за складирање ?

Држачи за капаци на сано тенџере, Организатор на решетката Организатор на капакот на капакот за кабинет, решетката за печење,

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Погодно складирање -Димензија : 13.58 во X 5,43 во X 4,52 во ширина : 1,57 „& 1,37“. Нашата иновативна и многу специјална заштитна гумена обвивка е дизајнирана за примена на секој делител, овозможувајќи ви да вметнете и отстранувате прибор за готвење и соединение за печење со леснотија додека лесно Минимизирање на ризикот од гребнатини. 6 делители -решетката за капаци на кујната е совршено решение за чување на сите садови и тави, заштедувајќи многу простор во кујната или во кабинетот и countertop. Направете употреба на вашиот простор за кабинет и countertops поефикасно и да ви помогне да креирате чиста и уредна кујна. Цврстата решетка за градежни линии направена од тешка железо со процес на сликање спреј. Доаѓа со 7 лесно делители, а подлабокиот жлеб во форма на U обезбедува повеќе стабилно за држење на вашите мали и големи тави или капаци. И 2 челик ја поддржува тавата и останува хоризонтална. Не е потребно монтирање или инсталација- дизајнот на решетката на капакот е издржлив и безбеден, дозволувајќи му да го поддржува целиот прибор за готвење. Сет на две индивидуални лавици- димензија : 13.58 во x 5.43 Во x 4,52 во ширина : 1,57 „& 1.37“ .Дали не место во машината за миење садови !!!. Погодно складирање -Димензија : 13.58 во X 5,43 во X 4,52 во ширина : 1,57 „& 1,37“. Нашата иновативна и многу специјална заштитна гумена обвивка е дизајнирана за примена на секој делител, овозможувајќи ви да вметнете и отстранувате прибор за готвење и соединение за печење со леснотија додека лесно Минимизирање на ризикот од гребнатини. 6 делители -решетката за капаци на кујната е совршено решение за чување на сите садови и тави, заштедувајќи многу простор во кујната или во кабинетот и countertop. Направете употреба на вашиот простор за кабинет и countertops поефикасно и да ви помогне да креирате чиста и уредна кујна. Цврстата решетка за градежни линии направена од тешка железо со процес на сликање спреј. Доаѓа со 7 лесно делители, а подлабокиот жлеб во форма на U обезбедува повеќе стабилно за држење на вашите мали и големи тави или капаци. И 2 челик ја поддржува тавата и останува хоризонтална. Не е потребно монтирање или инсталација- дизајнот на решетката на капакот е издржлив и безбеден, дозволувајќи му да го поддржува целиот прибор за готвење. Сет на две индивидуални лавици- димензија : 13.58 во x 5.43 Во x 4,52 во ширина : 1,57 „& 1.37“ .Дали не место во машината за миење садови !!!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата