Duracell D379 1.5 V Сребрен Оксид Часовник/Електронско Копче Ќелија Батерија-1pk

Duracell D379 1.5 V Сребрен Оксид Часовник/Електронско Копче Ќелија Батерија-1pk

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Батерија Од Сребрен Оксид : батериите на Дурацел 379 1,5 V обезбедуваат сигурна, долготрајна моќност за вашите часовници, калкулатори и медицински помагала. Долготрајна Моќност : батериите Од Сребрен Оксид Дурацел се дизајнирани за долготрајни перформанси. Технологија За Зачувување на моќноста : Натопена со тројна заштита од корозија за напојување на батеријата на која може да сметате. Гарантирано за 4 години Складирање : батериите Од сребрен Оксид Дурацел се загарантирани за 4 години складирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата