Двајт Кларк потпиша 16x20 Фото PSA/DNA San Francisco 49ers Autographed - Автограмирани фотографии од НФЛ

Двајт Кларк потпиша 16x20 Фото PSA/DNA San Francisco 49ers Autographed - Автограмирани фотографии од НФЛ

Достапно за вашата нарачка
DEN 5823.84
Залиха:

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од НФЛ. Двајт Кларк потпиша 16х20 Фото PSA/DNA San Francisco 49ers Autographed Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен во меморијалии на Двајт Кларк. Меморијабилии на Сан Франциско 49ерс.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата