Две големи залепени природни велур лапчиња 4,75 во x 6,5 во - кафеава

Две големи залепени природни велур лапчиња 4,75 во x 6,5 во - кафеава

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Кликнете на врската „By Eldiyme“ на горниот дел од страницата за да видите повеќе закрпи. Овој пакет содржи 2 закрпи. Супериорен квалитет на природна велур кожа, перфорирана за лесно шиење. Овална форма, приближно 4,75 во x 6,5 ин - продаден од парот. Миење на рацете во благ детергент на умерени температури и оставете го воздухот да се исуши. Dimecrafts® е регистрирана трговска марка. Испорака од м -р 01760. Кликнете на врската „Од Елдијм“ на горниот дел од страницата за да видите повеќе закрпи. Овој пакет содржи 2 закрпи. Супериорен квалитет на природна велур кожа, перфорирана за лесно шиење. Овална форма, приближно 4,75 во x 6,5 ин - продаден од парот. Миење на рацете во благ детергент на умерени температури и оставете го воздухот да се исуши. Dimecrafts® е регистрирана трговска марка. Испорака од м -р 01760. Додадете софистициран изглед на вашите јакни за костуми со лепенки на лактот на велур. Овој пакет вклучува две лепенки на лактот на велур со мерење 4,75 во x 6,5 во и упатство. Перфорираните рабови на овие закрпи на лактот ги прават лесни за шиење на вашата облека. Можете исто така да ги користите овие закрпи на лактот за да дадете нов изглед на вашите истрошени џемпери, кардигани или блејзери. Достапно во различни бои, секоја се продава одделно. Закрпите се перат, но мора да се внимава. Миење на рацете во благ детергент на умерени температури и изедначете ја кожа и оставете го воздухот да се исуши. Suede може да се преиспита со лесно четкање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата