Двојно USB-C/PD 60W Брзо полнење кабел Компатибилен со Samsung SM-G975U Plus 5Gbps трансфер на податоци за испорака на електрична енергија

Двојно USB-C/PD 60W Брзо полнење кабел Компатибилен со Samsung SM-G975U Plus 5Gbps трансфер на податоци за испорака на електрична

Достапно за вашата нарачка
DEN 886.40
Залиха:

⚡Даул заврши USB типот C/PD на USB типот C/PD Брзо брзо полнење 3. Поточно подесено и компатибилно со Samsung SM-G975 U! Можеби ви треба соодветен полнач за приклучок „C“ за да го наполните USB-C на USB-C кабелот, што значи дека ги има истите рамни пристаништа „Ц“ на двата краја. Specifications : ● Брзо, брзо и турбо полнење на вашите уреди и таблети без да го намалите животниот век на вашата батерија благодарам на оптимизираниот алгоритам за полнење на батеријата. 【Крајна издржливост】 : Врз основа на 36,000+ свиткува строги тестови, со специјален дизајн на легура на цинк и носење солиден најлон плетенка надворешност Овој кабел за полнење податоци ќе ви служи подолго и посилен. Брзината на пренесување на податоците на овој USB C до C кабел е 5 Gbps за брзи трансфери на податоци. ● Режими на целосен излез : 5 V/2.85 A, на вкупна моќност од 60 вати, ова е уникатно бидејќи гарантира a поконзистентни и цврсти перформанси.【Двојно заврши USB-C】 : USB-C до USB-C кабел, што значи дека ги има истите рамни пристаништа „Ц“ на двата краја.●Energy Conserving : Micro Draw technology automatically reduces power consumption when not actively charging a device●Powerful and Efficient : Delivers Provides up 60 Watts of Енергија за повеќето уреди ● Автоматско откривање на IC технологијата автоматски ги открива типот на уредот и неговите специфични потреби за полнење за подобрена компатибилност. 【60 вати брзо полнење】 : УСБ-тип-Ц до кабелот Type-C поддржува брзо полнење до 3 A/20 V. Брзината на пренесување на податоците на овој USB C до C кабел е 5 Gbps за брзи трансфери на податоци. ✅enhancements : ● Овој тенок двоен кабел може да наплати и повеќето други уреди компатибилни со оригиналниот OEM кабел или полнач (продаден одделно) ● Дополнителни артикли што работат со ова, под услов да користите свој/оригинален кабел се сите i OS, Android, влошки, таблети , Devices, Surface Tablets, Small Laptops, Chromebooks, as long as they are 60 Watts or lower power approved. Turbo Power поддржува широк спектар на профили што можат да ги искористат предностите на брзината на полнење со светлина до 60 вати. Премиум алуминиумско куќиште го прави кабелот потрајни. Специјален дизајн за олеснување на вирусот, може да носи 20000+ тест за свиткување. Можеби ќе ви треба соодветен полнач за wallидови „C“ за да ги наполни вашите уреди. Materials материјали за воено одделение】 : Силно воено влакно, најфлексибилно, моќен и издржлив плетенка, ја прави затегнувањето на затегнување за 200%. 【Двојно заврши USB-C】 : USB-C до USB-C кабел, што значи дека ги има истите рамни пристаништа „Ц“ на двата краја. Премиум алуминиумско куќиште го прави кабелот потрајни.0 технологија или технологија со висок AMP. 【60 вати брзо полнење】 : УСБ-тип-Ц до кабелот Type-C поддржува брзо полнење до 3 A/20 V. ● Добијте вградена заштита од напојување, екстремна топлина и други опасности и знајте го вашиот лаптоп, паметен телефон или Таблетот е безбеден и ќе остане безбеден додека се полни. 【Засилени конектори】 : Единствената технологија за ласерско заварување и дизајнот на таблети го прават конекторот на овој кабел од типот C до C 3x повеќе издржлив од другите и го спречува ова да се скрши како повеќето други. Белешка : *Не поддржува излез на видео *. Materials материјали за воено одделение】 : Силно воено влакно, најфлексибилно, моќен и издржлив плетенка, ја прави затегнувањето на затегнување за 200%.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата