Е, Ембрит 7 метри Божиќно надувување на дрво со 200 солисти топли бели светла, избувнете дрво на отворено Божиќни украси за двор, градина, тревник, забава

Е, Ембрит 7 метри Божиќно надувување на дрво со 200 солисти топли бели светла, избувнете дрво на отворено Божиќни украси за

Достапно за вашата нарачка
DEN 543.84
Залиха:

Доволно цврсто и нема да лета или да падне дури и во ветровити денови. 【Лесно за инсталирање и складирање】 Вклучување, елката на надувување на отворено ќе се појави во рок од 1 минута со вентилатор на работен воздух, деблокиран и затворен патент. Лесно издржете ветер, снег и дожд, никогаш не грижете се да избледи, кине и деформацијата. За лесно складирање со помал простор, приклучете го за да се дефлатираат. 【Божиќни украси】 Ослободете ја вашата креативност! Ставете ги надворешните Божиќни украси на надувување на дрво каде било во вашиот двор, тревник, градина, тремот, балкон. Широк спектар за да ги задоволите вашите потреби за осветлување за разни прилики. Тогаш ќе добиете сеопфатно надувување на дрво за да им покажете на вашите пријатели или гости. Лесно издржете ветер, снег и дожд, никогаш не грижете се да избледи, кине и деформацијата. 【Водоотпорен и издржлив материјал】 Ова божиќно надувување на дрво е изработено од водоотпорна полиестерска ткаенина, опремена со водоотпорен адаптер на список на водоотпорен адаптер со низок напон и 16,4ft олово за целосно поддршка на вашите Божиќни потреби на отворено. Повисока од просечна висина на возрасни мажи. Имаме силни можности за истражување и развој и иновации за високи светла за да ви овозможат најтешки и најбезбедни светла. 【Лесно за инсталирање и складирање】 Вклучување, елката на надувување на отворено ќе се појави во рок од 1 минута со вентилатор на работен воздух, деблокиран и затворен патент. Зачудувачки видлив во снегот за да ги привлечете соседите, дефинитивно да ја направите вашата куќа голем хит во вашиот блок. Доволно цврсто и нема да лета или да падне дури и во ветровити денови. 【Двојна фиксација】 2 Вградени вреќи со песок плус 2 јажиња и 4 копнени влогови за двојно стабилно поставување. Зачудувачки видлив во снегот за да ги привлечете соседите, дефинитивно да ја направите вашата куќа голем хит во вашиот блок. Спектакуларна боја со прекрасни starsвезди на горниот и шарени точки на телото за да ви донесе празничен Божиќен амбиент. 【Божиќни украси】 Ослободете ја вашата креативност! Ставете ги надворешните Божиќни украси на надувување на дрво каде било во вашиот двор, тревник, градина, тремот, балкон.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата