Е-поправка Задна Задна Камера Капак Заграда Леќа Замена за iPhone 7 плус 5.5

Е-поправка Задна Задна Камера Капак Заграда Леќа Замена за iPhone 7 плус 5.5

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Вклучувајќи Чист Бришач СО ЛОГОТО" Е-ПОПРАВКА". Компатибилен со i Phone 7 плус (5.5"). Тоа е да се поправи скршени или изгребани назад камера. Пакет Вклучувајќи : 1x Леќа За Задна Камера 1x Чист Бришач Со ЛОГО" Е-ПОПРАВКА " Компатибилно со i Phone 7 плус ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Расклопување или Составување мобилни телефони. Затоа, купете ја оваа ставка само ако знаете како да ја инсталирате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата