Џебна пилула кутија во боја на пилешко пилула за чување на пилули за додаток на лекови за витамин рибини масла 2.2x1.6in

Џебна пилула кутија во боја на пилешко пилула за чување на пилули за додаток на лекови за витамин рибини масла 2.2x1.6in

Достапно за вашата нарачка
DEN 127.84
Залиха:

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и посоодветен за складирање апчиња. Големина : 2.2x1.6x0.6 in. Надворешноста на случајот со пилули е метал, кој е потрајни, отпорен на капка и отпорен на абење од пластични кутии со пилули. Копчето Лесно за употреба цврсто ја затвора кутијата за да ги задржи апчињата од паѓање, влага и прашина. Кутијата со пилули има 2 прегради за вашите дневни потреби за лекови. Овој преносен случај со пилули лесно може да се стави во вашиот џеб, чанта, куфер, ранец или чанта. Не зазема многу простор и е многу погодно за патување!. Тоа не е само практична кутија за складирање пилули, туку и одлична декорација. Погоден е како подарок за одмор или роденден за семејство и пријатели. Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и посоодветен за складирање апчиња. Големина : 2.2x1.6x0.6 in. Надворешноста на случајот со пилули е метал, кој е потрајни, отпорен на капка и отпорен на абење од пластични кутии со пилули. Копчето Лесно за употреба цврсто ја затвора кутијата за да ги задржи апчињата од паѓање, влага и прашина. Кутијата со пилули има 2 прегради за вашите дневни потреби за лекови. Овој преносен случај со пилули лесно може да се стави во вашиот џеб, чанта, куфер, ранец или чанта. Не зазема многу простор и е многу погодно за патување!. Тоа не е само практична кутија за складирање пилули, туку и одлична декорација. Погоден е како подарок за одмор или роденден за семејство и пријатели. ❤Daily Pill Box : This pill box is small and compact, with 2 compartments inside, which can meet your needs for storing different pills.❤High-quality Materials : The pill box is made of high quality food grade pp material, BPA free, Многу силен и посоодветен за складирање на пилули. Цврсто ја затвора кутијата за да ги задржи апчињата од паѓање, влага и прашина. Не зазема многу простор и е многу погодно за патување! ❤деален подарок : Нашата кутија за пилули има модни модели на печатење. Тоа не е само практична кутија за складирање пилули, туку и одлична декорација. Погоден е како подарок за одмор или роденден за семејство и пријатели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата