Единица за складирање на ниво од 3 нивоа, доволно цврсти полици за складирање на метали, до 180 кг по полица, решетка за кујнски полици, полици за складирање на бања, по

Единица за складирање на ниво од 3 нивоа, доволно цврсти полици за складирање на метали, до 180 кг по полица, решетка за кујнски

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Полициски полици : Ако ви требаат други големини на полици, ве молиме контактирајте не. Полици со прилагодлива висина : Рамка од не'рѓосувачки челик и полици кои се прилагодуваат во додатоци од 7,5 см кои сместуваат предмети со различни височини. Постои ограда од обете страни на полицата за да се спречат паѓањето на предметите на партицијата. Ironелезна решетка : Секоја полица има до 180 килограми (рамномерно распоредени). Исклучителен процес на заварување со технологија за заварување со голема јачина, непречен контакт, не е лесен за паѓање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата