Единица за влечење 73513 Суперстрач

Единица за влечење 73513 Суперстрач

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

2500 кг. Се протега. Должина : 4 м. Со црвено знаме за безбедност. 2 куки за карабинер. Меѓународните производи имаат одделни термини, се продаваат од странство и може да се разликуваат од локалните производи, вклучувајќи вклопување, рејтингот на возраста и јазикот на производот, етикетирањето или упатствата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата