EfavormArt 90x132 Црна премија голема исплата на правоаголник на правоаголник за свадбени банкети за забава кујна јадење угостителство

EfavormArt 90x132 Црна премија голема исплата на правоаголник на правоаголник за свадбени банкети за забава кујна јадење угостителство

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

За да ги направиме работите пожестоки, ние ги дизајниравме на господар на сјајот. Избришете со мека влажна крпа. Сигурно ќе ја задоволи визуелната желба на гостите на забавите. Избришете со мека влажна крпа.fabric : sequin на мрежната база : 90 "x132" Правоаголна беспрекорна големина : 18мм Упатства : Не исушете чисто или машинско миење. Оставете ги вашите маси да искраат светло, смело и убаво со ова навистина зачудувачко ремек -дело. Премиум квалитет : Овие чаршафи се направени од висококвалитетен секвенци на база на мрежа. Бујна големина : 90x132�; Големина на Секин : 18мм; Упатства за нега : Не исушете чисто или машинско миење. Сјајните големи sequins се брилијантно зашиени за да се обезбеди не е изоставено парче од крпа.Дод : Написот на чаршавот ќе го допре подот над правоаголна табела од 8 стапки (30? Стандардна висина) што се користи во* Декорација на свадбени маса* Декорација на табела за забава* Надворешно Велигденска декорација* Поставување на маса* Декорација на трпезариска маса* Декорација на велигденска маса* Декорација на свадба прием* DIY свадбени украси* Свадбени маси* Декор на маса* Божиќна маса Д?. Избришете со мека влажна крпа. Payette Sequin има непобитен шарм и во текот на деталите за sequins. Овој ексклузивен чаршав за секвенци е направен од Делукс ткаенина и изложува славна и привлечна привлечност. Ова елегантно треперливо парче опфаќа сјаен материјал направен со најголемо совршенство. Сместен и елегантен : Како и неговото име, овој треперлив чаршав го прикажува вашиот престиж, статус и зачудувачка харизма. Новиот дизајн и убиецот ја бараат вашата маса е во !! Донесете ги дома нашите луксузни постелнина со нашите чаршави за палети на Sequin! Овој сјаен чаршав за плаќање е специјално дизајниран и изработен за да ги натера вашите гости и минувачи да бидат воодушевени од вашата моќност, дарежливост и величественост. Vivacity and Sparkle : Донесете модерен пресврт на поставките на вашата табела. За да ги направиме работите пожестоки, ние ги дизајниравме на господар на сјајот. Овој зачудувачки чаршав е совршен за да ги поздрави гостите на поглед со својот извонреден сјај и елеганција. Овие особено заслепувачки капаци на табелата се совршен избор за поставување на табели со резолуција на табели што е многу елегантна. Запуштете ја вашата креативност со овој шармантен материјал и виткајте го вашиот банкет или свадбени табели со бујниот сјај и примамливата елеганција на оваа екстравагантна табела на табелата. Кралскиот сјај и гламурозните : Беспрекорен глиц и глам ќе додадат купишта кралски сјај и гламурозна привлечност кон што и да е ова екстравагантно ремек -дело. Ова елегантно треперливо парче опфаќа сјаен материјал направен со најголемо совршенство. Убавиот дизајн веднаш ќе ја зголеми елеганцијата на вашиот обичен и безобразен банкет или свадбени маси.Нарачајте над 39 американски долари квалификувани за бесплатен превоз, комбинирајте со какви било елементи на Efavorm Art Fabric : sequin на базата на мрежи; Големина : 90x132�; Големина на Секин : 18мм; Упатства за нега : Не исушете чисто или машинско миење. Премиум квалитет : Овие чаршафи се направени од висококвалитетен секвенци на база на мрежа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата