ЕКСЦАРТ 1 Ролна Плетење Гросгреин Партија Панделки Завиткување Декорација НАПРАВИ САМ Рачно Изработен Мм Материјал Занает Свадба Фестивал Изработка На Коса Крист

ЕКСЦАРТ 1 Ролна Плетење Гросгреин Партија Панделки Завиткување Декорација НАПРАВИ САМ Рачно Изработен Мм Материјал Занает Свадба

Достапно за вашата нарачка
DEN 295.84
Залиха:

Чипка Лента : Искра Гросгрин Лента. Оваа ролна извонредна лента за декорација е полна со романса и сладост. Завиткување Лента За Подароци : таа е погодна ЗА самостојна декорација или пакување подароци, што може да ја шармира. САМОСТОЈНА Лента За Лак : Оваа ролна извонредна лента за украсување е полна со романса и сладост. Декор За пакување подароци : Изглед : дизајн На Кристал, многу ретро и симпатичен, со добар декоративен ефект. Исклучителните обрасци и материјали го прават поисклучителен и шармантен, доволно за да ги задоволи вашите дневни потреби. Лента За Правење лента : изработена е од извонредна изработка, има одлична издржливост и може да ви служи долго време. Список на пакети 1 x Ролна Самостојна Лента Карактеристики-доволно Долго за правење САМ, може да се прилагоди според вашите различни потреби Занаети За Правење лента. - Големина : околу 910,00Х3, 80Х0, 10см/357, 63Х1, 49Х0, 04инч ткаенина лента. - Боја : Светло Жолта Жична Лента За Бура. - Оваа ролна извонредна лента за декорација е полна со романтика и сладост САМ додатоци. - Доволна должина може да ги задоволи вашите различни потреби за декорација Органза лента. - Широко во различни празнични прилики, како што се невестински букети, пакување подароци, итн декор за завиткување подароци. - Многу е погоден за пакување на вашиот подарок или рачно производство на лак, додавајќи добар декоративен ефект САМОСТОЈНА Лак лента. - Материјал : Полиестер Завиткување Подарок Лента.Стоки Информацијачка лента текстурата е фина, свиленкаста мазна, лесна за менување и изгледа попрефинето.САМОСТОЈНА Лента За Лак Умерена големина, убава и практична, може да биде за пакување подароци или производство на ракотворби.Лента За Правење лента Извонредна изработка, целосна боја, елегантна и убава лента може добро да ги декорира вашите предмети.Завиткување Лента За Подароци Мултифункционална, погодна за пакување подароци за забави, подарок за роденден, правење лак, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата