Елегантно осветлување 18 Вати Т4 ДВОЈНА Цевка ЦФЛ 4 Пински Г24К - 2 Основна Сијалица 3500К 1050лм-Заменува САЛАДИН-18в 827-Компактен Флуоресцентно-Неутрален бел светлосен 4па

Елегантно осветлување 18 Вати Т4 ДВОЈНА Цевка ЦФЛ 4 Пински Г24К - 2 Основна Сијалица 3500К 1050лм-Заменува САЛАДИН-18в 827-Компактен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

4 Пакет-Г24К-2 4-Пински База, 18 Вати, 3500к Неутрален Бел, 1050 Лумени, 8,000+ час Живот Спам, Заменува САЛАДИН-18в 827. Заштедете до 75% на сметката за електрична енергија! Оваа Компактна Флуоресцентна сијалица G24 Q-2 во Форма на пресврт обезбедува 1050 Лумени додека користи само 18 Watt. Идеален за употреба во кујна, Дневни Соби, Спални Соби, Таван, Канцеларија, Подни Светилки Ходници, Бањи, Скали, Приврзано Осветлување. Овие Спирални светилки ЗА ДОМАЌИНСТВО CFL G24 Q-2 4 Pin Се компактна флуоресцентна / CFL спирална сијалица која користи G24q-2 4 Pin, нема потреба да менувате ништо во вашиот уред. 6 Месец, БЕЗ ПРОБЛЕМИ БЕСПЛАТНА ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА. , Заменува САЛАДИН-18в 827. Инсталирајте го ОВОЈ CFL G24 Q - 2 4 Пински светилки во вашиот имот и уживајте во многуте придобивки од ова светло за заштеда на енергија. Лесно е да се инсталира и правилно се вклопува СО основни светилки G24 Q-2 4 Пински. Неговиот тубуларен дизајн додава привлечност на тротоарот, додека цврстата конструкција ја обезбедува неговата долговечност и долготрајна функционалност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата