Електричен Восок Се Топи Потопло - Свеќа Потопло Светилка За Миризливи Восок И Мирис Масла, Без Пламен И Затемнети Свеќа Светилка Потопло Погоден За Спални, Дневни ?

Електричен Восок Се Топи Потопло - Свеќа Потопло Светилка За Миризливи Восок И Мирис Масла, Без Пламен И Затемнети Свеќа Светилка

Достапно за вашата нарачка
DEN 783.84
Залиха:

Не само што има функција на затемнување на времето, туку мирисот што го емитува може брзо да ја пополни целата просторија.11", висина 10. Потоплата светилка за свеќи ја користи топлината на сијалицата за да ја стопи миризливата свеќа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата