Електрична четка за заби во Мопико за возрасни, комплет за четки за заби за патувања, четки за заби на Sonic Sonic со патент и 4 глави на четки, 6 режими, Брзо безжично полне

Електрична четка за заби во Мопико за возрасни, комплет за четки за заби за патувања, четки за заби на Sonic Sonic со патент

Достапно за вашата нарачка
DEN 174.40
Залиха:

【Наука РПМ и шест месеци гаранција】 : Нашата Sonic електрична четка за заби за возрасни е 28000-39000rpm. Повлечете ја главата на четката нагоре и извадете ја старата глава на четката. Измијте го телото на четката за заби, исушете го воздухот природно, не го натопувајте во вода долго време; Не измијте го со кисели средства за чистење или топла вода. Специјален режим на долго чистење : 45 S потсетник за 3 минути паметен тајмер. Електричните четки за заби доаѓаат со пат за патување, што го прави совршен придружник за патувања. Една единствена набавка може да се користи за 12 месеци. Електричните четки за заби доаѓаат со пат за патување, што го прави совршен придружник за патувања. Нашите влакна се исто така погодни за деца. Премногу меко четкање нема да се исчисти, а премногу тешко четкање ќе боли. Водоотпорна електрична четка за заби на Mopiko IPX7 за возрасни може да се користи под туш. Полнење : Овој комплет за четки за заби за патувања наплаќа безжично. 4 Комплетот за четки за заби за патувања Mopiko има посебен режим за долго чистење : 45 S потсетник 3мин паметен тајмер. Во овој научен опсег на брзина, забите можат длабоко да се исчистат без прекумерна стимулација на забите и непцата. Белешка : Експертите препорачуваат 3 месеци употреба по глава на четка. Вметнете ја новата глава на четка во челичната шипка на телото и притиснете надолу за да ја инсталирате. 【6 режими】 : Изберете чувствителен режим за да ги заштитите чувствителните непца, изберете чист режим за дневна стоматолошка нега, користете режим на белење неделно, изберете полски режим за посветли заби или режим на масажа за посилни заби. Измијте ги влакната и главата на четкајте по секоја употреба и исушете го воздухот природно; Не повлекувајте ги влакната бидејќи тоа ќе ги деформира и отстранува влакната. ★★★ Ако добиете какви било проблеми, како што се абење или дамки на производот, ве молиме, немојте да се двоумите да не контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме задоволителна услуга по продажбата! 【Контактирајте нè】 Најавете ја вашата сметка> Изберете "Вашите нарачки"> Најдете ја ID на нарачката> Кликнете на "Контактирајте го продавачот". Паметен тајминг : Оваа електрична четка за заби ќе има посебен потсетник за вибрации на секои 30 секунди при работа, и автоматски ќе се исклучи по 2 минути континуирана работа за да се избегне прекумерно четкање и оштетување на емајлот. Отстранете ја плакетата, спречете го расипувањето на забите и подобрете го оралното здравје. Премногу ниска или преголема брзина ќе предизвика одредено хронично оштетување на забите. 【6 режими】 : Изберете чувствителен режим за да ги заштитите чувствителните непца, изберете чист режим за дневна стоматолошка нега, користете режим на белење неделно, изберете полски режим за посветли заби или режим на масажа за посилни заби. Нашиот избор на електрични четки за заби има мемориска функција, не мора повторно да се избегнувате секој пат, а операцијата станува полесна. Нашите влакна се исто така погодни за деца. Нашиот избор на електрични четки за заби има мемориска функција, не мора повторно да се избегнувате секој пат, а операцијата станува полесна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата