Елен Помпео 8x10 славна фотографија потпишана лично

Елен Помпео 8x10 славна фотографија потпишана лично

Достапно за вашата нарачка
DEN 960.00
Залиха:

UACC регистриран дилер на автограм #192. 100% автентични автограми загарантирани за живот. Обезбеден сертификат за автентичност (COA). Никогаш не продаваме „пред-печатени“ или фотографии генерирани од компјутер. На залиха и подготвени за испорака!. Служлива поза во сина свилена наметка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата