Емајл на ноктите на Revlon, лак отпорен на чипови, сјајно сјајно завршување, во сина/зелена боја, 571 posh, 0,5 мл

Емајл на ноктите на Revlon, лак отпорен на чипови, сјајно сјајно завршување, во сина/зелена боја, 571 posh, 0,5 мл

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Нашата чип-пркосна и анти-FADE технологија помага во бојата да остане живописна подолго за абење отпорно на бледнее. Прекрасната боја продолжува непречено и без меур. Формулирана без формалдехид, дибутил фталат, толуен, смола од формалдехид и камфор. Изберете од 64 чисти, непроaирни, треперливи, метални и хромирани нијанси. Пар со нашиот брз сув палто Revlon за да се заштити од чипови, паузи и пожолтување на ноктите. Нашата чип-пркосна и анти-FADE технологија помага во бојата да остане живописна подолго за абење отпорно на бледнее. Прекрасната боја продолжува непречено и без меур. Формулирана без формалдехид, дибутил фталат, толуен, смола од формалдехид и камфор. Изберете од 64 чисти, непроaирни, треперливи, метални и хромирани нијанси. Пар со нашиот брз сув палто Revlon за да се заштити од чипови, паузи и пожолтување на ноктите. Со децениско искуство, емајлот на Revlon Nail доаѓа во формула за пркосен чип што ги премачкува ноктите во прекрасно мазна боја. Технологијата Shadelock ќе и помогне на вашата боја да остане живописна подолго за абење отпорни на избледени. Четки дизајнирани за беспрекорна апликација. Формула без пет значи дека нема да мора да се грижите за формалдехид, дибутил фталат, толуен, смола од формалдехид и камфор. Лесно ќе најдете сенка за да го комплиментирате вашето расположение и стил со 64 впечатливи нијанси. Revlon е глобален лидер во козметиката, бојата на косата, мирисите, нега на кожата и производите за нега на убавина. Една од најсилните франшизи за бренд на потрошувачи во светот, производите на Revlon се продаваат во над 100 земји на шест континенти. Revlon ја ревитализираше индустријата со текот на годините со иконични бои за нокти и усни и со технологија за пробив, како што е кармин и шминка отпорен на пренесување на Color Stay.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата