EMJ Bling Apple Watch Rose Gold Butterfly приврзок шарм Адаптер ѓердан со ланец на јаже 38/40/42/44 mm компатибилен со сите серии

EMJ Bling Apple Watch Rose Gold Butterfly приврзок шарм Адаптер ѓердан со ланец на јаже 38/40/42/44 mm компатибилен со сите

Достапно за вашата нарачка
DEN 1200.00
Залиха:

Овој зачудувачки висококвалитетен ѓердан со приврзок Charm Charm ѓердан со адаптер за Apple Watch ќе го претвори вашиот часовник во технолошки моден ѓердан. Овој адаптер за приврзоци е компатибилен со сите серии (модели) на Apple Watch. Достапно во сите големини 38/40/42/44 мм. Погледнете го задниот дел од часовникот за да ја изберете точната големина во милиметри. Пендирант /шарм е 14к розово злато со кубни камења цирконија. Синџирот на јаже е 14 K розово злато не'рѓосувачки челик, дебелината е 4 мм, а должината е 28 инчи (71 см). Останете поврзани : Продолжете да броите чекори, да примате е -пошта, текстови, известувања, телефонски повици и повеќето функции. Мониторот на отчукувањата на срцето и платите на Apple не функционираат кога Apple Watch се истроши од зглобот. Овој зачудувачки висококвалитетен ѓердан со приврзок Charm Charm ѓердан со адаптер за Apple Watch ќе го претвори вашиот часовник во технолошки моден ѓердан. Овој адаптер за приврзоци е компатибилен со сите серии (модели) на Apple Watch. Достапно во сите големини 38/40/42/44 мм. Погледнете го задниот дел од часовникот за да ја изберете точната големина во милиметри. Пендирант /шарм е 14к розово злато со кубни камења цирконија. Синџирот на јаже е 14 K розово злато не'рѓосувачки челик, дебелината е 4 мм, а должината е 28 инчи (71 см). Останете поврзани : Продолжете да броите чекори, да примате е -пошта, текстови, известувања, телефонски повици и повеќето функции. Мониторот на отчукувањата на срцето и платите на Apple не функционираат кога Apple Watch се истроши од зглобот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата