Енергетски Системи Мека Допир Медицина Топката

Енергетски Системи Мека Допир Медицина Топката

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Издржлива надворешна обвивка изработена од податлив пвц. Се вклопува во вашата дланка. Содржи филер. Боја кодирана по тежина. Достапно во 8 опции за тежина, продадени одделно. Топката За Лекови Со Мек Допир се вклопува во вашата дланка. Меката, издржлива пвц обвивка е податлива и исполнета со композит од песок што се поместува додека ја држите или стискате. Боја кодирана по тежина. Не отскокнува. Не е наменет за фрлање или трескање. Одлично за часови или објекти за рехабилитација. Продадени одделно се осум опции за тежина од 1 до 10 килограми и во два дијаметри : 5,5 и 6,5 инчи, врз основа на тежината. Од 1986 година, страста На Електроенергетските Системи за фитнес е поттикната од нашите клиенти. Електроенергетските Системи се посветени да обезбедат луѓето да имаат алатки за водење активен живот со производи од професионално одделение, врвни едукативни материјали и елитна услуга за клиенти. "Моќта На Вашиот Потенцијал" е филозофијата што води Се Што Се залага За Електроенергетските Системи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата