ЕПКОСЕПКОС Б72207С2321К311-ВАРИСТОР, МОВ, 840В, ДИСК 7ММ РОХС ВО СОГЛАСНОСТ: ДА

ЕПКОСЕПКОС Б72207С2321К311-ВАРИСТОР, МОВ, 840В, ДИСК 7ММ РОХС ВО СОГЛАСНОСТ: ДА

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Рохс Во Согласност : Да. Рохс Фталати Во Согласност : Да +. Свхц : Нема СВХЦ (16-Јануари-2020). Рохс Во Согласност : Да. Рохс Фталати Во Согласност : Да +. Свхц : Нема СВХЦ (16-Јануари-2020). Карактеристики : РЕЈТИНГ НА Напон VAC : 320v Рејтинг НА Напон VDC : 420v Опсег На Производи : Напреден Напон За Стегање На Серијата B722 Vc Max : 840v Стил На Варистор На Варистор : Диск 7mm Варистор Тип : Метален Оксид Варистор (MOV) Врвна Струја на Пренапони @ 8/20ws : 1.75 k A Работна Температура Мин : -40°C Работна Температура Макс : 105°C Врвна Енергија (10/1000us) : - Стандард За КВАЛИФИКАЦИЈА ЗА АВТОМОБИЛИ : - СПЕЦИФИКАЦИЈА На Производот : ROHS ВО СОГЛАСНОСТ : Да Rohs Fthalates Во Согласност : Да + Svhc : НЕ SVHC (16-Јануари-2020).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата