Есенски декор Денот на благодарноста хартија плочи есен за свадба есен за украсување чинија PK 16

Есенски декор Денот на благодарноста хартија плочи есен за свадба есен за украсување чинија PK 16

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Хартиени плочи за чинии за вечера. 10,25 "плоштад за вечера. Достапни се повеќе партиски материјали. Плочи за хартија за чинии за вечера. 10.25 "плоштадна плоча за вечера. Издржливи и цврсти хартиени плочи издржани со нетоксични, растворливи во вода. Овие хартиени плочи се толку привлечни што служат како украси за забави. Координирање на салфетки за хартија, десертни плочи, крпи за гости, картички за место и повеќе партиски материјали што се достапни. Високо квалитетни чинии за вечера од Каспери. 10,25 "Плочи за вечера на квадратни-каспари се толку декоративни и тие служат како забавни украси!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата