Esonstyle 10 нивоа решетката за чевли, организатор на полица за заштеда на простор, висока тесна решетка за чевли за влез на врата, плакарот

Esonstyle 10 нивоа решетката за чевли, организатор на полица за заштеда на простор, висока тесна решетка за чевли за влез на

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Полицата за чевли со слободна состојба од 10 нивоа може да одржи 10 пара чевли за возрасни. Водоотпорен неткаен слој на ткаенини, лесен за чистење. Лесен за инсталирање, решетката за чевли за влез со упатство за инсталација. Мал стапало, заштедете простор, држете се подалеку од преполн и неуреден. Мултифункционално : решетката за чевли за плакари може да држи други предмети, како што се торби, играчки, капи, крпи, духови, растенија и мали додатоци. Решетка за проширување на чевли : Полицата за чевли од 10 нивоа може да се смени на 2 или повеќе мали решетки за чевли на ниско ниво. Капацитет : Полицата за заштеда на простор за заштеда на простор може да има 10 пара чевли за возрасни; Големина : 12,8*11.1*66,4 инчи (l*w*h). Цврста и издржлива структура : решетката за чевли од 10 нивоа е изработена од метални цевки отпорни на корозија, висококвалитетни PP конектори и водоотпорни слоеви на ткаени ткаенини. Структурата е многу стабилна, што може да постави поголеми и потешки предмети и има долг животен век. Прилагодлива решетка за чевли : Можете да отстраните еден слој за да собере високи потпетици, чизми, итн., Или да го промените во решетката за чевли на ниско ниво за плакарот. Лесно за инсталирање и расклопување, не се потребни алатки, само соберете ги деловите заедно со рака. Заштеда на простор : Тесната полица за кула за чевли има мал отпечаток, високиот и тесен вертикален багажник за чевли е идеален за плакари, ормани, коридори, влезови, гаражи, предни врати и домови. Гаранција : Слободен полица за чевли за бесплатно постоење на Есонстил понуди 12 месеци обезбедување на квалитет и професионална услуга за клиенти. Ако недостасуваат делови или други проблеми со производот, ве молиме контактирајте не во секое време, ние ќе издадеме целосна наплата или замена без проблеми. Капацитет : Полицата за заштеда на простор за заштеда на простор може да има 10 пара чевли за возрасни; Големина : 12,8*11.1*66,4 инчи (l*w*h). Цврста и издржлива структура : решетката за чевли од 10 нивоа е изработена од метални цевки отпорни на корозија, висококвалитетни PP конектори и водоотпорни слоеви на ткаени ткаенини. Структурата е многу стабилна, што може да постави поголеми и потешки предмети и има долг животен век. Прилагодлива решетка за чевли : Можете да отстраните еден слој за да собере високи потпетици, чизми, итн., Или да го промените во решетката за чевли на ниско ниво за плакарот. Лесно за инсталирање и расклопување, не се потребни алатки, само соберете ги деловите заедно со рака. Заштеда на простор : Тесната полица за кула за чевли има мал отпечаток, високиот и тесен вертикален багажник за чевли е идеален за плакари, ормани, коридори, влезови, гаражи, предни врати и домови. Гаранција : Слободен полица за чевли за бесплатно постоење на Есонстил понуди 12 месеци обезбедување на квалитет и професионална услуга за клиенти. Ако недостасуваат делови или други проблеми со производот, ве молиме контактирајте не во секое време, ние ќе издадеме целосна наплата или замена без проблеми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата