Eternals - 13 x19 Оригинален промо филмски постер Ел Капитан театар ретко Марвел

Eternals - 13 x19 Оригинален промо филмски постер Ел Капитан театар ретко Марвел

Достапно за вашата нарачка
DEN 960.00
Залиха:

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен. Оригинален постер за промо филм - не препечатување. Постерите доаѓаат валани во пластичен ракав и се испорачуваат во цврста картонска цевка. Постерите се од филмски студија и големини се приближни. Постерот е во состојба на нане. Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен. Оригинален постер за промо филм - не препечатување. Постерите доаѓаат валани во пластичен ракав и се испорачуваат во цврста картонска цевка. Постерите се од филмски студија и големини се приближни. Постерот е во состојба на нане. Ова е мини оригинален промотивен постер за филмот Eternals. Овој постер се стекна во театарот „Ел Капитан“ во Холивуд. Постерот мери приближно 13 "x 19" и е во состојба на нане.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата