Етикети со магацини со полиња со полиња, магнетни ролни, 1 „x 100“, жолта, 1/случај

Етикети со магацини со полиња со полиња, магнетни ролни, 1 „x 100“, жолта, 1/случај

Достапно за вашата нарачка
DEN 1486.08
Залиха:

Напишете вклучена/избришете ја функцијата што го прави подвижниот инвентар брз и лесен. Совршен за етикети, знаци, билети за работа и многу повеќе. Се одликува со силна и издржлива .030 "дебела поддршка. Етикетите што можат да се користат може да се преместат кога ќе се премести инвентарот. Означете со влажни или суви маркери за бришење. Исечете ја ролна до должина со ножици. 1" x 100 ' - етикети со жолти магацини - магнетни ролни. Напишете вклучена/избришете ја функцијата што го прави подвижниот инвентар брз и лесен. Совршен за етикети, знаци, билети за работа и многу повеќе. Се одликува со силна и издржлива.030 "дебела поддршка. Етикетите што можат да се користат може да се преместат кога ќе се премести инвентарот. Означете ги со влажни или суви маркери за бришење. Исечете ја ролна до должина со ножици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата