еуфи Бустик Робовац 30, Роботска Правосмукалка, Надградена, Супер-Тенка, Силна Вшмукување Од 1500pa, Вклучени Гранични Ленти од 13 стапки, Тивка, Роботска Правосмукалка ?

еуфи Бустик Робовац 30, Роботска Правосмукалка, Надградена, Супер-Тенка, Силна Вшмукување Од 1500pa, Вклучени Гранични Ленти

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Што Добивате : Робовац 30, Гранична Лента од 13,2 стапки, далечински управувач (2 ааа батерии не се вклучени), основа за полнење, адаптер за напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, алатка за чистење, дополнителен сет на филтри со високи перформанси, 4 странични четки, водич за добредојде и нашата безгрижна 3-месечна гаранција. Што Добивате : Робовац 30, Гранична Лента од 13,2 стапки, далечински управувач (2 ааа батерии не се вклучени), основа за полнење, адаптер за напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, алатка за чистење, дополнителен сет на филтри со високи перформанси, 4 странични четки, водич за добредојде и нашата безгрижна 3-месечна гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата