Evalectric Classic Styler Hair Streterener розово - Евалектричко арганско масло за коса серум

Evalectric Classic Styler Hair Streterener розово - Евалектричко арганско масло за коса серум

Достапно за вашата нарачка
DEN 2313.44
Залиха:

Патување во стил-Направете изјава за коса секој ден со ова железо со двоен напон, кој работи и на 110-120 V и 220-240 V. Сè што ви треба е адаптер за патувања и добро сте да одите. Современа Стилер - Оваа корисна алатка за коса доаѓа со низа карактеристики кои ви помагаат да ја стилизирате косата во ниеден момент и со минимален напор, истовремено обезбедувајќи минимално оштетување на косата. Салон како коса - излезете во стил секој ден со прекрасни тури стилизирани во салон како совршенство со ова железо од 1,25 инчи керамичко зацрвстување кое овозможува непречено искуство во стилизирање. Комплетна нега на коса : Серумот на косата Арган од Евалектрик е збогатен со природна добрина на маслото од арган и витамин Е. Овој серум за поправка на косата, серумски скрипти, оставајќи ја косата сјајна, мека и мазна. За сите типови на коса : без разлика дали е кадрава или права, долга или кратка, нашата коса измазнувачки серум за зацрвстување на косата работи на сите типови коса, давајќи ви ги резултатите слични на салони дома. Патување во стил-Направете изјава за коса секој ден со ова железо со двоен напон, кој работи и на 110-120 V и 220-240 V. Сè што ви треба е адаптер за патувања и добро сте да одите. Современа Стилер - Оваа корисна алатка за коса доаѓа со низа карактеристики кои ви помагаат да ја стилизирате косата во ниеден момент и со минимален напор, истовремено обезбедувајќи минимално оштетување на косата. Салон како коса - излезете во стил секој ден со прекрасни тури стилизирани во салон како совршенство со ова железо од 1,25 инчи керамичко зацрвстување кое овозможува непречено искуство во стилизирање. Комплетна нега на коса : Серумот на косата Арган од Евалектрик е збогатен со природна добрина на маслото од арган и витамин Е. Овој серум за поправка на косата, серумски скрипти, оставајќи ја косата сјајна, мека и мазна. За сите типови на коса : без разлика дали е кадрава или права, долга или кратка, нашата коса измазнувачки серум за зацрвстување на косата работи на сите типови коса, давајќи ви ги резултатите слични на салони дома. Evalectric Classic Styler Hair Streterener розово - Евалектричко арганско масло серум за коса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата