ЕВАЗЕН Притиснете На Ноктите Бадем Сјајни Лажни Нокти Розова француски Лажни Нокти Поп Стил Балерина Нокти Сина Вител Вештачки Дневен Ноктите За Жени И Девојки

ЕВАЗЕН Притиснете На Ноктите Бадем Сјајни Лажни Нокти Розова француски Лажни Нокти Поп Стил Балерина Нокти Сина Вител Вештачки

Достапно за вашата нарачка
DEN 138.56
Залиха:

Бадем клип на ноктите ковчег имаат 24 парчиња со лепак за нокти налепница и мини датотека, ако внимателно ја исчистите површината на ноктите со алкохол памук пред употреба, и избегнувајте вода во рок од половина час од само лепење,тоа ќе потрајни. Бела геометриска линија лажните нокти се направени со висококвалитетен акрилен материјал погоден за СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, обезбедувајќи удобно и фантастично искуство за вас. Розовата преса на ноктите има 12 различни големини, без разлика каква форма е вашиот нокт, можете да изберете најсоодветен лажен шајка за себе, бидејќи е лесно да ги исечете и да ги поднесете до која било должина и форма што ја сакате. ПОП вител лажните нокти не се само добри производи за професионален специјалист, учениците за нокти да вежбаат и погодни за салон за нокти, туку и прекрасните подароци за сопругата, девојката, сестрата и мајката на денот на годишнината,роденденската забава,денот на вљубените итн. Сјајниот печат на ноктите е совршен за различни прилики, како што се патување, одење на шопинг, излегување или учество на некоја забава, тие се погодни за носење, но ве прават изглед пошармантен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата