EYЛКМ Ветроупорна Фиксна Решетка За Долна Облека Кука Прилагодлива Решетка за Складирање штипки Преклопна Решетка За Сушење Чорапи Клип Решетка За Перење Алишта

EYЛКМ Ветроупорна Фиксна Решетка За Долна Облека Кука Прилагодлива Решетка за Складирање штипки Преклопна Решетка За Сушење

Достапно за вашата нарачка
DEN 5047.20
Залиха:

1. Погоден за закачување чорапи, долна облека итн. 2. Тоа е погодно за складирање и не зазема простор. 3. Направете решетката за чорапи да не зазема премногу простор. 4. Лесно се мие, чисти и носи наоколу. 5. Практична кука, цврста и стабилна. Опиши1. Погоден за закачување чорапи, долна облека итн.2. Тоа е погодно за складирање и не зазема простор.3. Направете решетката за чорапи да не зазема премногу простор.4. Лесно се мие, чисти и носи наоколу.5. Практична кука, цврста и стабилна.Спецификацијаматеријал : пп+легура : виолетова, зелена, сина, розова спецификации : 36 клиповкарактеристики : Цврст и издржлив, за да се задоволат потребите за сушење на семејството, Вклучен е добар помошник За домашно складирањепакет : закачалка* 1(Исклучува други демо-додатоци на слики.) забелешки : ве Молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење.Поради различните компјутерски екрани и дисплеи , вистинските бои може малку да се разликуваат од сликите.Ви благодариме за разбирањето!Поради различниот дисплеј и светлината за снимање и некои неодоливи фактори, бојата не може целосно да се избегне!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата