Ф1 2021-Плејстејшн 4

Ф1 2021-Плејстејшн 4

Достапно за вашата нарачка
DEN 268.64
Залиха:

Официјалната видео игра на светското Првенство Во Формула Еден во 2021 година. Мојот тимски режим-креирајте возач, изберете спонзор, снабдувач на мотори, ангажирајте соиграчи и натпреварувајте се како 11-ти тим на гридот. Проширена статистика на возачот што сега вклучува "фокус" и нови настани на одделот критични за тимот за решавање. Реномирани десетгодишен Режим На Кариера, вклучувајќи ажурирани Програмери за истражување и развој и Пракса и нова брза Пракса. F1 2021 поддржува Xbox Smart Испорака и бесплатна надградба На Play Station кога играчите се префрлаат На Xbox series X|S или Play Station 5. Секоја приказна има почеток Во Ф1 2021 година, официјалната видео игра на светското Првенство Во Формула Еден Во 2021 година. Уживајте во зачудувачките нови карактеристики На Ф1 2021, вклучувајќи го и возбудливото искуство со приказната "точка на сопирање", кариера со двајца играчи и доближете се уште поблиску до мрежата со "почеток на реалната сезона". Однесете го вашиот тим на врвот во реномираниот десетгодишен Режим На Кариера "Мојот тим", или трка од глава до глава во сплит-екран и мултиплеер. Потопете се во најголемиот тркачки спектакл на планетата и трчајте со автентичната постава на дваесет херојски возачи и десет иконски тимови Од Сезоната 2021 : "точка на сопирање" - возбудливото искуство во новата приказна, нови начини за играње : кариера со двајца играчи и "почеток во реална сезона", реномирани "Мојот тим", сплит-екран и мултиплеер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата