Fabproductsrus.com Во Бога му веруваме на насловната приколка на приколката на американските знами - 2 приемник за хит - 3/8 инчен дебел алуминиум со висок степен - мерки за гол

Fabproductsrus.com Во Бога му веруваме на насловната приколка на приколката на американските знами - 2 приемник за хит - 3/8

Достапно за вашата нарачка
DEN 111.84
Залиха:

Направено од 3/8 инчи дебел алуминиум со висок степен на високо одделение што е отпорен на 'рѓа, свиок или корозија. Заграда од не'рѓосувачки челик што е отпорна на 'рѓа или корозија со вградена перница со висока оценка од 3/4 инчи со дебелина од висока оценка за да се спречи тресење. Винил винил графички со висок квалитет, кој е отпорен на временски услови и УВ заштитен од бледнее. Секоја набавка на Awesome Hitch Covers доаѓа со 100% гаранција за задоволство. Ова во Бога му веруваме на американското мавтајќи со знамето 2 „приколка за приколка 2 мерки 4„ x 6 “и е направено од 3/8" хромирано полирано алуминиум. Оваа обвивка за метежот е да го надополни вашиот капакот на камионите за камиони, капакот на SUV Hitch, капакот на приколката, капакот за влечење и тие се дизајнирани да одговараат на кој било приемник со 2 "приемник. Вграден во заграда од не'рѓосувачки челик што е отпорна на 'рѓа или корозија, како и пена, како и пена перница за да се спречи тресење. Целосната графика се печати на винил, кој е отпорен на временски услови и УВ заштитен од бледнее.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата