Fafeicy Кожа Дупка Удар Машина, 3pcs Тркалезна Дупка Удирање Алатка Легура Челик САМОСТОЈНА Кожа Занает Дупка Дупчалка Додаток, за Соколарство, Хоби, Удар/Длето/Лопата

Fafeicy Кожа Дупка Удар Машина, 3pcs Тркалезна Дупка Удирање Алатка Легура Челик САМОСТОЈНА Кожа Занает Дупка Дупчалка Додаток,

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Овој кожен удар е добро дизајниран, а проширениот жлеб за чипови е дизајниран да испушта поголеми чипови и е лесен за употреба.Сечилото е изострено, цврсто и издржливо, што го прави удирањето помазно. Метална тркалезна машина за удирање кожа е погодна за соколи, хоби, ракотворби, изработка на модели, поправки во домот итн. Кога правите паричници, торби за документи, винил или какви било прилагодени производи од кожа. Дното е рамно, чеканот удира директно, пред-проветрувајте го предметот од отклонување при удирање. Овој кожен удар е фалсификуван од легиран челик со висока цврстина, а главата е стврдната и термички обработена. Ве молиме чувајте го подалеку од дофат на деца поради алатката за удирање со заптивка со шар-п. Површината треба да биде подмачкана за претходно проветрување на ' рѓа, ве молиме исчистете ја пред употреба. Овој кожен удар е добро дизајниран, а проширениот жлеб за чипови е дизајниран да испушта поголеми чипови и е лесен за употреба.Сечилото е изострено, цврсто и издржливо, што го прави удирањето помазно. Метална тркалезна машина за удирање кожа е погодна за соколи, хоби, ракотворби, изработка на модели, поправки во домот итн. Кога правите паричници, торби за документи, винил или какви било прилагодени производи од кожа. Дното е рамно, чеканот удира директно, пред-проветрувајте го предметот од отклонување при удирање. Овој кожен удар е фалсификуван од легиран челик со висока цврстина, а главата е стврдната и термички обработена. Ве молиме чувајте го подалеку од дофат на деца поради алатката за удирање со заптивка со шар-п. Површината треба да биде подмачкана за претходно проветрување на ' рѓа, ве молиме исчистете ја пред употреба. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Алатка За Дупчење : Намена На Легиран Челик : Должина На Удирање На Кожа : Прибл. 96мм / 3.78 Во Пакетот Листа : 3 х Дупка Удар Алатка.

Кон својствата

Item Type:
Hole Punch Tool
Material:
Alloy Steel
Purpose:
Leather Punching
Punching Length:
Approx. 96mm / 3.78in
Package List:
3 x Hole Punch Tool :

Најдобри предлози во категоријата