Faljiok има сет за чаши за кафе, роденденски парови кригла подароци за невеста и младоженец, новороденчиња, г -дин и г -ѓа, loversубовници, него и неа, подароци за Денот на вin

Faljiok има сет за чаши за кафе, роденденски парови кригла подароци за невеста и младоженец, новороденчиња, г -дин и г -ѓа,

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.84
Залиха:

? Карта за убави желби : знак на предниот капак „Најдобри желби“ со злато и можете да го напишете вашиот благослов внатре. ? Подарок кутија Вит лак : За разлика од другите, нашата кригла е убаво спакувана во елегантна кутија за подароци, што го прави совршен забавен и уникатен подарок за оној што го давате подарокот. ? Добро занаетчиство : Оваа смешна чаша за кафе што пука на температура до 1408 степени, може да се користи долго време без гребење и избледување, тоа значи дека loveубовта помеѓу вас и вашиот lубовник е како квалитетот на оваа кригла. ? Супериорен квалитет, изработен од керамика со бела орка со висок степен, се разликува од обичната кригла. Тоа е повеќе бело и светло. ? Карта за убави желби : знак на предниот капак „Најдобри желби“ со злато и можете да го напишете вашиот благослов внатре. ? Подарок кутија Вит лак : За разлика од другите, нашата кригла е убаво спакувана во елегантна кутија за подароци, што го прави совршен забавен и уникатен подарок за оној што го давате подарокот. ? Добро занаетчиство : Оваа смешна чаша за кафе што пука на температура до 1408 степени, може да се користи долго време без гребење и избледување, тоа значи дека loveубовта помеѓу вас и вашиот lубовник е како квалитетот на оваа кригла. ? Супериорен квалитет, изработен од керамика со бела орка со висок степен, се разликува од обичната кригла. Тоа е повеќе бело и светло. ?? Подарок кутија Вит лак : За разлика од другите, нашата кригла е убаво спакувана во елегантна кутија за подароци, што го прави совршен забавен и уникатен подарок за оној што го давате подарокот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата