Фамкит Автомобил Налепници Бебе На Одборот Налепници Автомобил Налепници Безбедносни Знаци Самолепливи Лесни За Инсталирање Водоотпорен долго Да Трае

Фамкит Автомобил Налепници Бебе На Одборот Налепници Автомобил Налепници Безбедносни Знаци Самолепливи Лесни За Инсталирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

[БЕБЕ НА ОДБОРОТ ЗНАК] : уживаме во среќните часови со бебето од ден на ден, дури и кога сме на патување, се венчаме како бебе на наша страна. Но, како родители, мораме повеќе да размислуваме за безбедноста на бебињата на бродот, за што најмногу се грижиме. ЗЕМЕТЕ ГО ОВА БЕБЕ во воздишка залепено на површината на вашиот автомобил за да ги потсетите автомобилите околу вас да возат внимателно и безбедно за да грицкаат во пупка какви и да се несреќи што веројатно ќе се случат. [МАКСИМИЗИРАЈТЕ ЈА ВИДЛИВОСТА] : Секој може да го види!!! Благодарение на неговата светла боја(со рефлектирачки ефект) и големиот фонт, безбедносната воздишка е многу попривлечна; Плус функцијата за самолеплива инсталација, исто така можете да ја поставите насекаде во површината на вашиот автомобил, вклучувајќи ја и најголемата прикажана област за да го привлечете вниманието на сите народи. [ДОЛГО ТРАЕ ПРЕКУ ДОЖД Плус функцијата за самолеплива инсталација, можете исто така да ја поставите насекаде во површината на вашиот автомобил, вклучувајќи ја и најголемата прикажана област за да го привлечете вниманието на сите луѓе.Топли Совети : ве Молиме не мијте го автомобилот во рок од 3 дена по инсталацијата, бидејќи пиштолот за миење под висок притисок може да го оштети.Спецификација : Карактеристики : Водоотпорен, Отпорен на Сонце, Лесен За Отстранување Материјал : самолеплива декалзиза : О : 14x14cm B : 14x14cm C 13x12cmc боја : а(еден компјутер) Б(еден компјутер) C(еден компјутер) А(2 парчиња)Забелешка : ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3cm поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различен пакет за поставување на екранот вклучувајќи 2 Парчиња Налепници За Автомобили.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата