Farboat 2 парчиња самолепливи дијаманти за сликање обележувачи на кожени страни за читање на кожа маркер за DIY ентузијасти деца и возрасни хоби

Farboat 2 парчиња самолепливи дијаманти за сликање обележувачи на кожени страни за читање на кожа маркер за DIY ентузијасти

Достапно за вашата нарачка
DEN 1240.00
Залиха:

[Пакетот вклучува] 2 x Faux кожа лист; 2 x tassel; Пенка за вежбање 1 x; 1 x пластична лента и пластични дијаманти со појавување. [Карактеристики] Тип : Модел на пеперутка; Големина на кожен лист : 60x20mm/2.36 "x0.79" (l*w); Доаѓа со додатоци. [Лесно за работа] Кожениот лист е изграден со ndications на нумерички ознаки и самолепливо, не ви требаат други алатки за вашиот DIY проект. [Уживајте во задоволството од DIY] Можете да работите со деца или пријатели, да ја збогатите оваа креација, да ја доживеете забавата на соработката на интеракцијата, да создадете квалитетно време на семејството и да уживате во задоволството од DIY. [Тим за услуги на Farboat] Ако исполнувате какви било проблеми со квалитетот за нашиот производ, ве молиме слободно да ни ја кажете вашата ситуација и ние ќе се обидеме да ви помогнеме, пораката обично ќе биде одговорна во рок од 48 часа. [Пакетот вклучува] 2 x Faux кожа лист; 2 x tassel; Пенка за вежбање 1 x; 1 x пластична лента и пластични дијаманти со појавување. [Карактеристики] Тип : Модел на пеперутка; Големина на кожен лист : 60x20mm/2.36 "x0.79" (l*w); Доаѓа со додатоци. [Лесно за работа] Кожениот лист е изграден со ndications на нумерички ознаки и самолепливо, не ви требаат други алатки за вашиот DIY проект. [Уживајте во задоволството од DIY] Можете да работите со деца или пријатели, да ја збогатите оваа креација, да ја доживеете забавата на соработката на интеракцијата, да создадете квалитетно време на семејството и да уживате во задоволството од DIY. [Тим за услуги на Farboat] Ако исполнувате какви било проблеми со квалитетот за нашиот производ, ве молиме слободно да ни ја кажете вашата ситуација и ние ќе се обидеме да ви помогнеме, пораката обично ќе биде одговорна во рок од 48 часа. Спецификации : Тип : Модел на пеперутка Цел : Страна маркер Големина на листот : 60x20mm/2.36 "x0.79" (l*w) Должина на тасели : 155мм/6,1 "Додаток : Пенкало за вежбање и пластична лента.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата