Фарендом Здраво Сонце Декоративни Фрли Перница Покритие 18 х 18 Во собата на 4, Пролет Лето Жолта Маргаритка Цветни Цвет Трем Двор Отворено Перница, Само Блум Соберат

Фарендом Здраво Сонце Декоративни Фрли Перница Покритие 18 х 18 Во собата на 4, Пролет Лето Жолта Маргаритка Цветни Цвет Трем

Достапно за вашата нарачка
DEN 223.84
Залиха:

Памучна Постелнина. Атрактивен Дизајн : оваа серија на пролетни забави на фарма од 4 парчиња навлака за перници е дизајнирана со цвеќиња од маргаритка, лисја од растенија. Овие навлаки за перници се печатат и со зборови како здраво сонце, само цветаат, собираат, цветаат. Тие се многу погодни за украсување на внатрешноста на вашата соба во пролет и исто така совршени за украсување надвор од куќата, како што се тремови во дворот. Памучен Ленен Материјал : овие 4 ПАРЧИЊА уникатни навлаки за перници се изработени од висококвалитетен памук и ленен материјал кои се меки и пријателски за кожата, цврсти и стилски. И кога ќе се наполни во јадрото на перницата, ќе биде подебело и поубаво. Оваа ткаенина може да се мие рачно или машина и да остане иста и нова после секое перење. Лесен За Употреба : невидливиот и скриен дизајн на затворањето на патентот со координирана боја прави елегантен изглед за капакот на перницата што е супер лесен за набивање на перницата и филер во оваа кутија за перници, што исто така е многу погодно за расклопување и чистење. Апликација : овие 4 пакувања празнични навлаки за перници се соодветни за украсување куќи. Совршено се совпаѓа со вашиот внатрешен и надворешен дом, можете да ги користите за украсување оган, софа, кревет, автомобил за да додадете повеќе топла атмосфера. Идеален избор за подарок : овие навлаки за перници се совршени подароци за пријателите и роднините на фестивалот и топлиот одмор. Овие навлаки за перници не само што можат да им се подарат како роденденски подароци на децата, туку и на соседите, пријателите и семејството или наставниците за да изразат добри желби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата