Фајрими Челик Рачно Вијала Стегач Рачно Запечатување Машина За Стегање 20мм Флип Надвор За Алуминиум

Фајрими Челик Рачно Вијала Стегач Рачно Запечатување Машина За Стегање 20мм Флип Надвор За Алуминиум

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Апликација : Фармацевтска, Храна, Пакување, индустрија, Училишта, Лаборатории и Семејства итн. Сите челични кастинг, убава и дарежлива изработка. Може Притисок на различни видови шишиња, течност, итн.,. Добро запечатување , тркалање надвор од, прецизно. Долга рачка дизајн, работа повеќе напор. Тип На фајрими : Целосен Капацитет За Производство На Алуминиум : 1500-2000 парчиња/час за стегање 20мм превртување (за целиот Алуминиум) Како да се користи : Чекор 1 : Ставете Затка на вијалата.Чекор 2 : ставете го капачето за превртување на вијалстеп3 : Земете го стегачот во вашата рака чекор 4 : ставете Стегач на капачето за превртување 5 : Притиснете ја рачката чекор 6 : Проверете го ефектот, Ако капачето може, тогаш проверете чекор 7.Чекор 7 : Ако капачето е лабаво, само прилагодете го, а потоа повторно стегнете го капачето.(Прилагодете ја насоката од стрелките На часовникот за да се олабави и од обратна насока за затегнување)Забелешка : производот не содржи шишиња и . : Стил На Метална Рачка : Прав Тип : Тркалезна Должина На Носот : .200мм : челик боја : Сребрена Содржина : 1 * Машина За Рачно Запечатувањесамо горенаведената содржина, други не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може бојата на предметот во малку поинаква од вистинската . Дозволеното мерење е +/- 1-3см.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата