Фаут за бања на Rainovo мат црна, единечна дупка бања мијалник од не'рѓосувачки челик, модерна единечна рачка за суета тапа за снабдување со тапа, црево за мијалник за п?

Фаут за бања на Rainovo мат црна, единечна дупка бања мијалник од не'рѓосувачки челик, модерна единечна рачка за суета тапа

Достапно за вашата нарачка
DEN 591.84
Залиха:

Современа тапа за мијалник за бања : убава мат црна тапа за бања, изградете за да се спротивстави на гребнатини, корозија и оцрнување. Нема да избледи со текот на времето. Издржлив и сигурен материјал : Единствената тапа е изработена од комерцијален SUS 304 не'рѓосувачки челик, цврста метална конструкција, антикорозија и анти-низа. Црево отпорно на висока температура EPDM. Аератор со високи перформанси : Стапката на проток на тапа за бања со една дупка достигнува 1,2 gpm. Aerator обезбедува не-распрскувачки поток, ограничен проток, мек за допир. Лесно за работа : Faucet со мијалник за бања со една рачка ја прилагодува големината и температурата на протокот на вода за прецизна и лесна контрола - погоден за суета, слив, перење, тоалетот. Едноставна инсталација : вклучувајќи го и целиот хардвер за инсталација (црна тапа за бања, 23,6 "топла и ладна линии за снабдување со тапа), едноставна инсталација со една дупка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата