Фазер 3330 Тапан Кертриџ 101R00555-Ilye 1 Пакет 101r00555 Тапан Единица Замена За Xerox Phaser 3330 Работен Центар 3335 3345 Печатач

Фазер 3330 Тапан Кертриџ 101R00555-Ilye 1 Пакет 101r00555 Тапан Единица Замена За Xerox Phaser 3330 Работен Центар 3335 3345

Достапно за вашата нарачка
DEN 4479.84
Залиха:

СПЕЦИФИКАЦИЈА : 101р00555 Тапан Единица - 1 х Црна. Принос На Страница : 30000 Страници По Црно. Применлив печатач : Фазер 3330 Работен Центар 3335 3345. Високи Перформанси : Кертриџот Со Висок Принос Обезбедува Остри Текстови, Јасни Слики и Стабилна Компатибилност, Без Избледување, Без Истекување, Без Низа. Се фокусира на обезбедување на нашите клиенти со висококвалитетно печатење, правејќи го вашето дневно печатење попрофесионално и полесно. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот печатач серија пред купување. Доколку имате какви било проблеми, слободно контактирајте не, ние секогаш сме со вас и даваме задоволни одговори.

Кон својствата

101R00555 Drum Unit - 1 x Black :

Најдобри предлози во категоријата